Tallinas Boulder Rock Thunder & Lightening sacensības

Burvīgajā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, norisinājās Boulderinga sacensības uz kurām bija devušies BJC “Daugmale” sportisti. Pavisam kopā no BJC “Daugmale” bija devušies 17 kāpēji, kas bija pārstāvētākais klubs sacensībās no Latvijas. Pasākumu ne tikai apmeklēja kāpēji, kas dodas uz nodarbībām, bet gan arī Treneri un amatieri.

FOTO

Sacensības norisinājās vienas dienas garumā — rīta pusē bija kvalifikācija ar 26 maršrutiem, bet pēcpusdienā jau norisinājās Fināli stiprākajiem sportistiem gan sieviešu grupās, gan vīriešu grupās. Finālā spēja iekļūt 8 BJC “Daugmale” sportisti, kuru vidū bija gan treneri, gan audzēkņi. Lai atlasītu spēcīgākos kāpējus, dalībniekiem finālā bija sagatavotas četras trases jeb maršruti, kurus attiecīgi vienu pēc otra nācās kāpt. Lai arī starp kvalifikāciju un finālu bija viena stunda laika, tas tomēr izrādījās par maz lielākai daļai kāpēju, un uz pēdējām distancēm vairs nebija spēka.

Lielisku rezultātu uzrādīja Trenera Kaspara Vilka audzēkne Laura Skrūskopa, kas juniora vecumā triumfēja pieaugušo sacensībās un pārliecinoši dominēja sacensībās.

Zemāk apskatāmi rezultāti:

Zēni

1.vieta Aleksandrs Šorikovs (Tallinn)

2.vieta Pēteris Meirāns (BJC “Daugmale”)

3.vieta Edgars Feldmanis/Artūrs Dombrovskis (BJC “Daugmale”)

Meitenes

1.vieta Laura Skrūskopa (BJC “Daugmale”)

2.vieta Jeketerina Koževņikova (Skala)

3.vieta Ksenija Dobrožinska  (Skala)

 

Apsveicam!!!!!