2017 No sirds uz sirdi

NOLIKUMS-No-sirds-uz-sirdi-2017

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

Jomas:

Deja / Mūzika / Māksla / Teātris / Radošās industrijas / Valodas / Vide / Citas programmas

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

Jomas:

Sports /

Tehniskā jaunrade

par centīgumu un regulāru apmeklētību

 

par aktivitāti

 

par brīvprātīgo darbu

 

 

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2016.-31.08.2017.)

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2016.-31.08.2017.)

(ja audzēknis bez kavējumiem ir ļoti cītīgi

2016.-2017.m.g. garumā, vai pat vairākus gadus, ir apmeklējis BJC „Daugmale”

vienu vai vairākus pulciņus)

(par radošu darbu un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās

1.09.2016.-31.08.2017.)

(par palīdzību, atbalstu, sadarbību un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās 1.09.2016.-31.08.2017.)

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas

 nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas

nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

GADA BALVA

Kaspars Vilks

 

Kāpšanas sports

Laura Skrūskopa

Konstantins Haldins

 

Kartingu konstruēšana, izgatavošana un vadīšana

Dāvids Ivbulis

Konstantīns Glazunovs

 

Studija “Zīmēšana un gleznošana”

Artūrs Nemiro

Gints Feldmanis

 

Karatē “Kekomi”

Lana Nešina

Laura Eglīte

Iveta Eihe

Angļu valodas klubs “English Club”

Lotte Turka

Ludmila Tarasenko

 

Lēcieni uz batuta

Sofija Ostrovska

Aleksandra Veselova

Ilze Rimicāne

 

Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka”

Laima Grasa

Ingrida Poļītova

Kitija Pusķeire

Justīne Matisone

Laila Ločmele

Malinda Maija Briede

Olga Aleksejeva

 

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Jeļizaveta Rebezova

Andrejs Trubeckojs

Grieķu-romiešu cīņa

Daniels Demčenko

Svetlana Šalajeva

 

Bērnu orķestris (Akordeona spēle)

Arturs Šļaņins

Olga Aleksejeva

 

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Margarita Jefremova

Andrejs Trubeckojs,

Jurijs Mihailovs

 

Grieķu-romiešu cīņa

Daniels Demčenko

Artūrs Ozoliņš

Maksims Puzirevskijs

Roberts Ivanovs

Danila Kuprenkovs

Salvijs Demidenko

Brigita Ulasa

 

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija

Lillija Pakalne

Linda Ansone

 

Kāpšanas sports

Jana Litvinova

Elīna Moisjuka-Vanaga

 

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija “BrīnumOta”

Julija Osipova

Tatjana Bakšutova

 

Eksotisko deju studija “LALA”

Karine Jegiazarjana,

Jeļizaveta Prokazova

Olga Aleksejeva

 

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Irina Bondare

ATZINĪBA

Ilona Purmale

 

Kāpšanas sports

Tīna Marta Mikulāne,

Līva Dorila,

Ella Ķeniņa,

Miks Roberts Gulbis

Jekaterina Staverska

 

Animacijas un virtuālās grafikas datoru studija

Arturs Nemiro,

Aleksandra Sulojeva

Poļina Ni

 

Šaha pulciņš

Artjoms Burenkovs

Dmitrijs Pogorelovs

Maksims Otrohovs

Agnesa Stepania Ter-Avitisjana

Zinaida Hermanoviča, Sandra Bērziņa

 

Integrācijas skoliņa “Rūķīši”

Elizabete Elza Mazure

Barbora Latvyte

Elīza-Lizete Millere

Kaspars Vilks

 

Kāpšanas sports

Laura Skrūskopa

Elza Baraka

Samanta Vilka

Madara Krūmiņa

Edgars Feldmanis

Mārtiņš Aržanovskis

Elīna Moisjuka-Vanaga

 

Keramikas pilciņš “Brīnumpodiņš”

Beāte Briška

Olga Aleksejeva

 

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Veronika Gudovščikova

Zinaida Hermanoviča, Sandra Bērziņa

 

Integrācijas skoliņa “Rūķīši”

Artjoms Kohanovskis

Marina Kohanovska

 

Gabriela Jundo

Emīls Jundo

 

Jeļisaveta Rubcova

Sofija Rubcova

 

Maksims Uļnirovs

Mihails Uļnirovs

 

Eva Černekova

Ernests Černekovs