2016 No sirds uz sirdi

NOLIKUMS-No-sirds-uz-sirdi-2016

Foto

14.decembrī

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

Jomas:

Deja / Mūzika / Māksla / Teātris / Radošās industrijas / Valodas / Vide / Citas programmas

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

Jomas:

Sports / Tehniskā jaunrade / Jaunsardze

par centīgumu un regulāru apmeklētību
par aktivitāti
par brīvprātīgo darbu

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2015.-31.08.2016.)

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2015.-31.08.2016.)

(ja audzēknis bez kavējumiem ir ļoti cītīgi

2015.-2016.m.g. garumā, vai pat vairākus gadus, ir apmeklējis BJC „Daugmale”

vienu vai vairākus pulciņus)

(par radošu darbu un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās

1.09.2015.-31.08.2016.)

(par palīdzību, atbalstu, sadarbību un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās 1.09.2015.-31.08.2016.)

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas

nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas

nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

GADA BALVA

Ilze Rimicāne

 

Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka”

Malinda Maija Briede

Pauls Jurjāns

 

Karatē

Sandra Porīte

 

Jekaterina Staverska

 

Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija

Ivans Kurasins

Glebs Račkovs

Roberts Simansons

Alberts Žitņevs

Ksenija Sumorokova

Nika Filipova

Aleksejs Ivašovs

Dana Filipova

Aleksandrs Belovs

Sarmīte Hippe

 

Floristikas studija “Sniegaroze”

Alma Anspaka

Olga Aleksejeva

 

Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa”

Jeļizaveta Rebezova

Sarmīte Hippe

 

Floristikas studija “Sniegaroze”

Elizabete Markūne

Andrejs Trubeckojs

 

Grieķu–romiešu cīņa

Daniels Demčenko

Anita Bergmane

 

Teātra studija

Luīze Kate Apine

Ludmila Tarasenko

 

Lēcieni uz batuta

Aleksandra Veselova

Sofija Ostrovska

Angelīna Gavarane

Artemijs Semjonovs

Polina Krilova

Jekaterina Lakše

Ričards Lauenšteins

 

Kaspars Vilks

 

Kāpšanas Sports

Samanta Vilka

Olga Aleksejeva

 

Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa”

Margarita Jefremova

Kaspars Vilks

 

Kāpšanas Sports

Laura Skrūskopa

Linda Sūna

Elza Baraka

Samanta Vilka

Madra Krūmiņa

Edgars Feldmanis

Brigita Ulasa

Zīmēšanas un gleznošanas studija

Monta Lūse

Olga Aleksejeva

 

Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa”

Irina Bondare

ATZINĪBA

Ilze Rimicāne

 

Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka”

Matīss Komļevs

Konstantins Haldins

 

Kartingu konstruēšana, izgatavošana un vadīšana

Dāvids Ivbulis

Iveta Eihe

 

Angļu valodas klubs “English Club”

Raivis Āboliņš

Tatjana Bakšutova

 

Eksotisko deju studija “Lala”

Karine Iegiazarjana

 

Jelizaveta Prokazova

Konstantins Haldins

 

Kartingu konstruēšana, izgatovošana un vadīšana

Artjoms Šestakovs

Elīna Moisjuka-Vanaga

 

Dizaina un pērļošanas pulciņš “Varavīksne”

Veronika Mihailenko

Imants Žīgurs

 

Foto, video un žurnālistika

Daniela Īlena

 

Konstantins Haldins

 

Kartingu konstruēšana, izgatovošana un vadīšana

Mārtiņš Ozoliņš

Dāvids Ivbulis

Artjoms Šestakovs

Daniils Verins

Elīna Moisjuka-Vanaga

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija “BrīnumOta”

Līva Ozoliņa

Imants Žīgurs

 

Foto, video un žurnālistika

Maksims Koļesņikovs

 

Andrejs Trubeckojs

 

Grieķu–romiešu cīņa

Danila Kuprinkovs

Svetlana Šalajeva

 

Akordeona spēle

 

Sergejs Baško

Ričards Blūms

Vladiks Isčuks

Dmitrijs Hamenoks

 

Andrejs Trubeckojs

 

Grieķu–romiešu cīņa

Maksims Puzirevskis

 

 

 

 

Andrejs Trubeckojs

 

Grieķu–romiešu cīņa

Toms Blūms

Andrejs Trubeckojs

 

Grieķu–romiešu cīņa

Daniils Plečkins

Andrejs Trubeckojs

 

Grieķu–romiešu cīņa

Artūrs Ozoliņš

slide 1 no sirds uz sirdi 2016