2015 No sirds uz sirdi

logo 2 ar datumu

no sirds uz sirdi 2015 pieteikumi

Nolikums

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

 

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2014.-31.08.2015.)

par centīgumu un regulāru apmeklētību

 

(ja audzēknis bez kavējumiem ir ļoti cītīgi

2014.-2015.m.g. garumā, vai pat vairākus gadus, ir apmeklējis BJC „Daugmale”

vienu vai vairākus pulciņus)

par aktivitāti un brīvprātīgo darbu

 

(par radošu darbu un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās 1.09.2014.-31.08.2015.)

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņ grupas  nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņ grupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņ grupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

GADA BALVA

Ilze Rimicāne

Stikla mākslas darbnīca “Mozīka”

Rūta Patmalniece

Simona Sinkevičiute

Simona Radoviča

Sofija Korņejeva

Laila Ločmele

Kitija Pusķeire

Eva Vindača

Malinda Maija Briede

Matīss Komļevs

Kristīne Gajevska

Elizabete Rungenfelde

Elizabete Prauliņa

Elizabete Cauro

Undīne Zīle

Madara Ozola

Sofija Ivanova

Iveta Eihe

Angļu valodas klubs “English Club”

Lidija Kisetova

Vlada Cigankova

Anastasija Zorina

Kaspars Vilks

Kāpšanas sports

Samanta Vilka

Diāna Gorska

Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”

 

 

Veronika Hrustaļova

Angelina Markina

Elīza Jasinska

Alana Kumpiņa

Anastasija Gužvenko

Agnese Parupe

Karolina Anufrijeva

Nikola Teterina

Marija Gavrilova

Valērija Smirnova

Polina Potaševa

Karina Kaļiņičenko

Diāna Osipova

Anastasija Baško

Marija Šutjajeva

Jēkabs Biezais

Dmitrijs Jeršovs

Iveta Aigare

Keramikas darbnīca

Valērijs Afanasjevs

Olga Aļeksejeva

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Irina Bondare

Marina Dumberga

Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”

 

 

Artjoms Trošihins

Aleks Osipovičs

Viktorija Maskaļenko

Kristīne Tenisa

Jana Batura

Aleksija Anastasija Sarape

Dmitrijs Haustovs

Kristīne Romanovska

Ņikodims Bočarovs

Aleksejs Saraps

Sņežana Minakova

Aleksandra Fjodorova

Svetlana Korsaka

Diāna Tkačuka

Diāna Cuprova

Alisa Abramoviča

Antons Pahoļenko

Igors Starčenko

Elīna Moisjuka-Vanaga

Dizaina un pērļošanas pulciņš “Varavīksne”

Sindija Hanna Neimane

Iveta Aigare

Keramikas darbnīca

Evelīna Ermane-Marčenko

Svetlana Šalajeva

Bērnu orķestris

Ričards Blūms

Olga Aļeksejeva

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Anastasija Rebezova

Jekaterina Staverska

Animācija un virtuālās grafikas datoru studija

Anastasija Smirnova

Kaspars Vilks

Kāpšanas sports

Laura  Skrūskopa

Konstantīns Haldins

Kartingu konstruēšana, izgatavošana un vadīšana

Artejms Šestakovs

Dāvids Ivbulis

Daniils Verins

Andrejs Trubeckojs

Grieķu-Romiešu cīņa

Daniels Demčenko

Artūrs Ozoliņš

Maksims Puzirevskis

ATZINĪBA

Santa Grigorjeva

Kāpšana sports

Edgars Felmanis

Nauris Maslauskis

Jekaterina StaverskaAnimācija un virtuālās grafikas datoru studija Nika  Filipova

Imants Žīgurs

Foto, video un žurnālistika

Eleonora Kondrašova

Žaklīna Kanenberga

Ingus Bernhofs

Iļja Šņitkovs

Jekaterina Staverska

Animācija un virtuālās grafikas datoru studija

Alberts Žitņevs

Imants Žīgurs

Foto, video un žurnālistika

Regīna Furmanova

Jekaterina Staverska

Animācija un virtuālās grafikas datoru studija

Filipova Dana

Iveta Aigare

Keramikas darbnīca

Vladislavs Iščuks

Iveta Aigare

Keramikas darbnīca

Darja Kononova

Olga Aļeksejeva

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Valērija Petrova

Brigita Ulasa

Zīmēšanas un gleznošanas studija

Monta Lūse

Jurijs Mihailovs

Grieķu-Romiešu cīņa

Jānis Rutks

Kaspars Vilks

Kāpšanas sports

Madara Krūmiņa

Tatjana Bakšutova

Eksotisko deju studija “Lala”

Jeļizaveta Prokazova

Karine Jegiazarjane

Santa Grigorjeva

Kāpšanas sports

Toms Pastars

Santa Grigorjeva

Kāpšanas sports

Elīza Indriksone 

Laura Soloveika

Zinaida Hermanoviča

Integrācijas skoliņa “Rūķīši”

Jekaterina Potapenko

Oļegs Kļimovčs

Marina Kohanovska

Olga Aļeksejeva

Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”

Margarita Jefremova

Tatjana Bakšutova

Eksotisko deju studija “Lala”

Jekaterina Baško