Sports

SPORTS

programma pedagoga vārds, uzvārds vieta PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
Šahs Polina Ni Ebreju privātā vidusskola “Habad”
Lāčplēša iela 141
308.t.
12.00-14.00
1.i.p.2.gr.
Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola
Miera iela 62
18.t.
13.15-15.15
1.i.p.3.gr.
Rīgas 75.vidusskola
Ogres iela 9
112.t.
16.30-17.50
2.i.p.1.gr.
17.55-19.15
4.i.p.1.gr.
16.30-17.50
2.i.p.1.gr.
17.55-20.00
4.i.p.1.gr.
10.00-12.45
4.i.p.1.gr.
12.50-15.30
1.i.p.4.gr.
vai sacensības saskaņā ar Nolikumu
Rīgas Austrumu vidusskola
Viļānu iela 13
215.t.
14.15-15.35 1.i.p.1.gr.
15.40-17.00 1.i.p.1.gr.
Riteņbraukšana Anatolijs Belozerovs Rīgas 28.vidusskola
Sliežu iela 23, vestibils

17.00-19.00

5.i.p.1.gr.

17.00-19.00

5.i.p.1.gr.

Katra mēneša 2./ 3.,/4.sestdienā un/vai svētdienā  sacensības saskaņā ar Nolikumu 5.p.1.gr. 8 stundas/
Rīgas 28.vidusskola
Sliežu iela 23, sporta zāle

10.00-12.40

5.i.p.1.gr.

Futbols Viktors Suraks BJC «Daugmale»
RSC «Kengarags»
Maskavas ielā 283b

19.10-20.30

1.i.p.1.gr.

10.00-11.20

1.i.p.1.gr.

Badmintons Salvis Lozda Elektrum Olimpiskais centrs
Grostonas iela 6b
17.00-19.00  3.i.p.1.gr.
Kaņiera iela 15
sporta zāle
19.30-21.30 4.i.p.1.gr. 10.00-10.40 3.i.p.1.gr.
10.50-12.10 4.i.p.1.gr.
VEF 16.00-17.00 3.i.p. 1.gr.
17.05-18.05 4.i.p.1.gr.
/vai sacensības saskaņā ar Nolikumu
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Skrindu iela 1
Sporta komplekss
18.00-18.40
3.i.p.1.gr.
18.45-20.05
4.i.p.1.gr.
18.00-19.00
3.i.p.1.gr.
19.05-20.05
4.i.p.1.gr.
Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa «Tik-tak» Irina Jevdokimova BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
105.t.
16.20-17.40
1.i.p.2.gr.
9.00-10.20
1.i.p.1.gr.
BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
— cīņas paklājs
17.30-18.50
1.i.p.2.gr.
17.40-19.00
1.i.p.1.gr.
VFS — RSC «Kengarags» Linda Ansone BJC «Daugmale»
RSC «Kengarags»
Maskavas ielā 283b

13.30-15.30

0.i.p.1.gr.

18.30-20.30

0.i.p.2.gr.

VFS — RSC «Kengarags» Kaspars Sparāns BJC «Daugmale»
RSC «Kengarags»
Maskavas ielā 283b
14.30-15.30
0.i.p.1.gr.
16.00-17.00
0.i.p.2.gr.
14.00-15.00
0.i.p.1.gr.
15.10-16.10
0.i.p.2.gr.
Karate Pauls Jurjāns Rīgas sporta Manēža
Maskavas iela 160
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
17.30-18.50
4.i.p. 1.gr.
19.00-21.10
5.i.p. 1.gr.
17.30-18.50
1.i.p.1.gr.
19.00-21.00
5.i.p.1.i.p.
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
17.30-18.50
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
5.i.p.1.gr.
17.30-18.50
1.i.p.1.gr.
19.00-21.00
4.i.p.1.i.p.
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
17.30-18.50
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
5.i.p.1.gr.
Katra mēneša 3./4.svētdienā sacensības 4.i.p.1.gr. saskaņā ar nolikumu 4 st.
Karate do Gints Feldmanis Kaņiera iela 15
sporta zāle
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
20.30-21.50
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
20.30-22.30
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
20.30-21.50
4.i.p.1.gr.
15.00-15.40
1.i.p.1.gr.
15.50-16.30
2.i.p.1.gr.
16.40-18.00
3.i.p.1.gr.
18.10-20.10
4.i.p. 1.gr.
BJC «Daugmale»
Strūgu iela 2
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.50-18.30
2.i.p.1.gr.
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.50-18.30
2.i.p.1.gr.
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.50-18.30
2.i.p.1.gr.
/ vai sacensības saskaņā ar nolikumu
Karate do Jānis Kurzemnieks BJC «Daugmale»
Strūgu iela 2
18.40-20.00
1.i.p.1.gr.
18.40-20.00
1.i.p.1.gr.
Grieķu-romiešu cīņa Andrejs Trubeckojs BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
123.t. — cīņas paklājs
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
17.30-18.50
5.i.p.2.gr.
19.00-20.20
5.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p.2.gr.
17.00-18.20
5.i.p.2.gr.
18.30-19.50
5.i.p.1.gr.
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
17.30-18.50
5.i.p.2.gr.
19.00-21.00
5.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p.2.gr.
17.00-18.20
5.i.p.2.gr.
18.30-20.30
5.i.p.1.gr.
15.20-16.00   1.i.p.1.gr.
16.10-17.30   3.i.p.1.gr.
17.40-19.00  5.i.p.2.gr.
19.10-20.30  5.i.p.1.gr.
7.50 — 9.10  5.i.p.1.,2.gr. (baseins Rīgas 95.vsk. Vienības g.178/3)
9.30-10.10  1.i.p.1.gr.
10.20-11.40  3.i.p.2.gr.
11.50-13.10  3.i.p.1.gr.
vai sacensības saskaņā ar nolikumu
Grieķu-romiešu cīņa, brīvā cīņa Jurijs Mihailovs BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
107.t. — cīņas paklājs
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-18.30
4.i.p.1.gr.
18.40-20.00
5.i.p. 1.gr.
16.00-18.45
5.i.p. 2.gr.
18.50-20.10
5.i.p. 1.gr.
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-18.30
4.i.p.1.gr.
18.40-20.00
5.i.p.1.gr.
16.00-18.45
5.i.p.2.gr.
18.50-20.10
5.i.p.1.gr.
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-18.30
4.i.p.1.gr.
18.40-20.00
5.i.p.1.gr.
9.00-9.40
4.i.p.1.gr.
9.50-12.35
5.i.p.2.gr.
12.40-14.00
5.i.p.1.gr.
vai sacensības saskaņā ar nolikumu
Grieķu-romiešu cīņa, brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39 — cīņas paklājs
14.30-15.50
4.i.p.1.gr.
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
14.30-15.50
1.i.p.1.gr.
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
14.30-15.50
4.i.p.1.gr.
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
17.30-18.10
2.i.p.1.gr.
14.30-15.50
1.i.p.1.gr.
16.00-18.00 4.i.p.1.gr.
14.30-15.50
4.i.p. 1.gr.
16.00-17.20
3.i.p. 1.gr.
17.30-18.10
2.i.p.1.gr.
9.40-11.00
2.i.p.1.gr.
11.10-12.30
3.i.p.1.gr.
12.40-13.20
4.i.p.1.gr.
vai sacensības saskaņā ar nolikumu
Kāpšanas sports Kaspars Vilks BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.2.gr.
20.00-21.20
3.i.p.1.gr.
/sacensības 1 reiz mēnesī saskaņā ar nolikumu
17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.2.gr.
20.00-21.20
3.i.p.1.gr.

Kāpšanas sports

*audzēkņi pilngadīgi

Artūrs Dombrovskis BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
19.10-20.30
1.i.p.1.gr.
20.35-22.35*
2.i.p.1.gr.
19.10-20.30
1.i.p.1.gr.
20.35-22.35*
2.i.p.2.gr.
17.25-19.25  2.i.p.1.gr.
19.30-21.30  2.i.p.2.gr.
Kāpšanas sports Ilona Purmale BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
16.05-17.25
1.i.p.1.gr.
17.30-19.30
2.i.p.1.gr.
16.05-17.25
1.i.p.2.gr.
17.30-19.30
2.i.p.1.gr.
16.05-17.25
1.i.p.1.gr.
17.30-18.50
1.i.p.2.gr.
Kāpšanas sports Linda Ansone BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
15.00-16.20 1.i.p.3.gr.
16.30-17.50 1.i.p.1.gr.
18.00-19.20 1.i.p.2.gr.
19.30-20.50 1.i.p.5.gr.
15.00-16.20 1.i.p.6.gr.
16.30-17.50 1.i.p.4.gr.
16.00-17.20 1.i.p.2.gr.
17.30-18.50 1.i.p.3.gr.
19.00-20.20 1.i.p.6.gr.
10.30-11.50 1.i.p.5.gr.
12.00-13.20 1.i.p.1.gr.
13.30-14.50 1.i.p.4.gr.
Alpīnisms Liāna Lezdiņa BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
17.30-18.50
2.i.p.1.gr.
19.00-21.00
4.i.p.1.gr.
17.30-18.50
2.i.p.1.gr.
19.00-21.00
4.i.p.1.gr.
2.pak.
katra mēneša 3.sestdienā 8 st. pārgājiens vai sacensības saskaņā ar rīkojumu/
nolikumu
4.pak.
katra mēneša 2.sestdienā 8 st. pārgājiens vai sacensības saskaņā ar rīkojumu/
nolikumu
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
18.00-19.20
1.i.p.1.gr.
19.25-21.25
3.i.p.1.gr.
18.00-19.20
1.i.p.2.gr.
19.30-21.30
3.i.p.1.gr.
18.00-19.20
1.i.p.2.gr.
19.25-20.45
3.i.p.1.gr.
Lēkšana uz batuta Ludmila Tarasenko BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
13.25-14.45
4.i.p.1.gr.
14.50-16.50
5.i.p.1.gr.
17.00-18.20
3.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.1.gr.
13.25-14.45
4.i.p.1.gr.
14.50-16.50
5.i.p.1.gr.
17.00-18.20
3.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.1.gr.
13.30-14.50
4.i.p.1.gr.
14.55-16.55
5.i.p.1.gr.
17.00-17.40
3.i.p.1.gr.
8.30-10.30  5.i.p.1.gr.
10.35-11.15  4.i.p.1.gr.
Rīgas Vingrošanas skola
Miera iela 62
Sporta zāle
19.30-21.30
4.i.p.1.gr.
19.30-21.30
4.i.p.1.gr.
Lēkšana uz batuta Svetlana Fokina BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
15.30-16.50
1.i.p.2.gr.
17.00-18.20
3.i.p.1.gr
18.25-19.45
1.i.p.1.gr.
17.00-18.20
2.i.p.1.gr.
18.25-19.45
1.i.p.2.gr.
17.00-18.20
2.i.p.1.gr.
18.25-19.45
3.i.p.1.gr.
18.00-19.20  1.i.p.1.gr. 10.30-11.50  2.i.p.1.gr.
11.55-13.15  3.i.p.1.gr.
Lēkšana uz batuta Raimonds Končis BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
9.00-  10.20 1.i.p.1.gr.
10.25-11.45 1.i.p.2.gr.
Rīgas Vingrošanas skola
Miera iela 62
sporta zāle
19.30-21.30
1.i.p.1.gr.
19.30-21.30
1.i.p.2.gr.
Lēkšana uz batuta Vera Antone BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
13.30-14.50
2.i.p.1.gr.
15.00-16.20
3.i.p.1.gr.
16.30-18.30
5.i.p.1.gr.
18.40-20.00
1.i.p.1.gr.
13.30-14.50
2.i.p.1.gr.
15.00-16.20
3.i.p.1.gr.
16.30-18.30
5.i.p.1.gr.
18.40-20.00
1.i.p.2.gr.
14.00-15.20
2.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p.1.gr.
17.00-19.00
5.i.p.1.gr.
13.25-15.25  5.i.p.1.gr.
15.30-16.50  3.i.p.1.gr.
11.00-12.20  1.i.p.1.gr.
12.30-13.50  1.i.p.2.gr.
VFS Ludmila Tarasenko BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
vingrošanas zālē (2.stāvā)
10.00-10.45
0.i.p.1.gr.
10.00-10.45
0.i.p.1.gr.
VFS ar ievirzi batutā Olga Fjodorova BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
19.00-20.00 0.i.p.1.gr. 18.40-19.40 0.i.p.1.gr.
VFS — vispusīgā fiziskā sagatavošana
SFS — speciālā fiziskā sagatavošana
Olga Fjodorova BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
16.20-17.40
0.i.p.3.gr.
18.15-19.15
0.i.p.1.gr. p
17.00-18.00
0.i.p.2.gr.
18.15-19.15
0.i.p.1.gr
16.20-17.40
0.i.p.3.gr.
18.00-19.00
0.i.p.2.gr
VFS Irina Levit BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
13.30-14.10 0.i.p.3.gr
14.15-14.55 0.i.p.4.gr.
15.00-16.20
0.i.p.1.gr.
16.30-17.50
0.i.p.2.gr.
15.00-16.20
0.i.p.3.gr.
16.30-17.50
0.i.p.4.gr.
15.00-16.20
0.i.p.1.gr.
16.30-17.50
0.i.p.2.gr.
14.00-14.40
0.i.p.3.gr.
14.45-15.25
0.i.p.4.gr.