Pirmsskola

Interešu izglītības programma

Pedagoga vārds, uzvārds

(kontakti)

Nodarbību vieta PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA

SVĒTDIENA

Integrācijas skoliņa “Rūķīši” — 1.grupa Inita Zēriete
26141992 initazeriete@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
417.t.
15.30-16.00
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
16.05-16.35
Burtu spēles
16.40-17.10
Ciparu spēles
17.15-17.45
Folklora
17.50-18.20
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
14.40-15.10
Ciparu spēles
15.15-15.45
Burtu spēles
15.50-16.20
Mēs pasaulē
16.25-16.55
Mēs pasaulē
16.00-16.30
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
16.35-17.05
Burtu spēles
17.10-17.40
Ciparu spēles
17.45-18.15
Folklora
18.20-18.50
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
Integrācijas skoliņa “Rūķīši” — 2.grupa Zinaida Hermanoviča
22320572
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
417.t.
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Ciparu spēles
12.10-12.40
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
10.10-10.40
Burtu spēles
10.45-11.15
Burtu spēles
11.35-12.05
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
10.10-10.40
Burtu spēles
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Mēs pasaulē
12.10-12.40
Mēs pasaulē
10.45-11.15
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
11.35-12.05
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
417.t.
12.10-12.40
Folklora
12.10-12.40
Folklora
Integrācijas skoliņa “Rūķīši” — 3.grupa Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
10.45-11.15
Burtu spēles
11.35-12.05
Burtu spēles
12.10-12.40
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
10.10-10.40
Ciparu spēles
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
9.35-10.05
Burtu spēles
10.10-10.40
Folklora
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Mēs pasaulē
12.10-12.40
Mēs pasaulē
10.10-10.40
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
10.45-11.15
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
11.35-12.05
Folklora
Pirmsskolas vecuma bērnu attīstoša programma „Sprīdīšu skola Urzula Skrastiņa
29738837
emikarlis@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
9.00-11.00
1.i.p. 1.gr.
Mazo gudrinieku skola”   – vispusīgi attīstoša programma pirmsskolas vecuma bērniem Urzula Skrastiņa
29738837
emikarlis@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
11.10-13.10
1.i.p. 1.gr.
Pirmsskolas vecuma bērnu attīstības pulciņš „Smailīte» – vispusīgi attīstoša programma pirmsskolas vecuma bērniem Ilanta Jātniece-Java
26140156
ilanta.jatniece@gmail.com
BJC «Daugmale»
Maskavas iela 279/7
9.30-10.30
1.i.p. 1.gr.
11.00-12.00
1.i.p. 2.gr.
9.30-10.30
1.i.p. 1.gr.
11.00-12.00
1.i.p. 2.gr.
Integrācijas programma bērniem «Runāsim Latviski» Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
10.10-10.40
1.i.p. 2.gr.
9.00- 9.30
1.i.p. 2.gr.
Integrācijas programma bērniem «Runāsim Latviski» Zinaida Hermanoviča
22320572
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
417.t.
9.00- 9.30
2.i.p. 1.gr.
9.00- 9.30
2.i.p. 1.gr.
9.00- 10.05
2.i.p. 1.gr.
13.30- 14.35
1.i.p. 1.gr.
Dabas zinību pulciņš „Pasaule man apkārt Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
9.35- 10.05
1.i.p.1.gr.
9.35- 10.05
1.i.p.1.gr.
9.00- 10.05
1.i.p.1.gr.
Dabas zinību pulciņš „Pasaule man apkārt Zinaida Hermanoviča
22320572
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
417.t.
10.10- 10.40
1.i.p. 2.gr.
9.00- 10.40
1.i.p. 2.gr.
Lego Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
18.00- 19.00
1.i.p. 1.gr.
17.00-18.00
1.i.p.2.gr.
18.05-19.05
1.i.p.1.gr.
Vispusīga fiziskā sagatavotība (VFS) Maruta Karaševska
26857272
marga77@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
123.t.
12.50-13.20
0.i.p.1.gr.
12.10-12.40 0.i.p.1.gr.
12.50-13.30
0.i.p.2.gr.
12.10-12.40 0.i.p.1.gr.
12.45-13.30
0.i.p. 2.gr.
Rokdarbi un dizains Inga Korņejeva
29793026
bingo@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
505.t.
12.45-13.45
1.i.p. 1.gr.
12.45-13.45
1.i.p. 2.gr.
12.45-13.45
1.i.p. 1.gr.
Mūzika Elīna Stāmure
29697035
elina.21@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
417.t., 304.t.
9.00-9.30
1.i.p. 1.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 2.gr.
9.00-9.30
1.i.p. 1.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 2.gr.

VALODAS un VIDE

Interešu izglītības programma Pedagoga vārds, uzvārds Nodarbību vieta PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
Angļu valodas klubs „English club” Iveta Eihe
26891216
ivetaliana@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
505.t.
16.20-17.20
1.i.p.1.gr.
Vides pētnieku gidu skola „Let`s go!” Iveta Eihe
26891216
ivetaliana@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
505.t.
13.50-14.50
1.i.p.1.gr.
13.50-14.50
1.i.p.1.gr.

MŪZIKA

Interešu izglītības programma Pedagoga vārds, uzvārds Nodarbību vieta PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
Vokālais ansamblis Elīna Stāmure
29697035
elina.21@inbox.lv
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
15.00- 16.00
1.i.p.1.gr.
Bērnu orķestris Svetlana Šalajeva
29861775
soprani@mail.ru
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
418.t.
12.50- 13.20
1.i.p. 1.gr.
13.40-14.40
1.i.p. 2.gr.

 

Добавить комментарий