Mūzika un Teātris

TEĀTRIS

programma pedagoga vārds, uzvārds vieta PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
Leļļu teātris Olga Firsova Rīgas 86. vidusskola
Ilūkstes iela 10
215., 214.t.
12.50-13.30
1.i.p.1.gr.
13.35-14.15
2.i.p.1.gr.
12.50-13.30
1.i.p.1.gr.
13.35-14.55
2.i.p.1.gr.
12.50-13.30
2.i.p.1.gr.

MŪZIKA

programma pedagoga vārds, uzvārds vieta PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
Vokālais ansamblis Sanita Blīve BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
203.t.
14.30-15.10 1.i.p.1.gr.
15.15-16.40 3.i.p.1.gr.
14.30-15.10 1.i.p.1.gr.
15.15-16.40 3.i.p.1.gr.
Elīna Stāmure BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
304.t.
15.00- 16.00
1.i.p.1.gr.
Muzikālā studija «Gamma» + solfedžo Milana Akanajeva BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
203.t.
13.20-14.40
1.i.p. 2.gr.
14.45-16.05
1.i.p. 2.gr.
16.10-17.30
1.i.p. 1.gr.
17.35-19.35
1.i.p. 1.gr.
14.00- 18.00
1.i.p. 1.gr.
13.00-15.45
1.i.p. 3.gr.
15.50-18.35
1.i.p. 4.gr.
Populārās mūzikas ansamblis Milana Akanajeva BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
203.t.
14.00-18.00
1.i.p. 1.gr.
Muzikālā studija „Gamma” /flauta/ Diāna Pavlovska BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
205.t.
15.00-19.00
1.i.p.1.gr.
Ģitāras spēle Evita  Bambāne BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
15.00-17.40
1.i.p.2.gr.
13.00-17.00
1.i.p.1.gr.
17.10-18.30
1.i.p.2.gr.
Ģitārspēles apmācība Mārtiņš Ķeire BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
414.t.
17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
17.00-18.20
1.i.p.2.gr.
18.30-19.50
1.i.p.2.gr.
306.t. 17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
17.00-18.20
1.i.p.2.gr.
Ģitārspēles apmācība Andris Oklans BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
414.t.
13.30-14.50
1.i.p.2.gr.
13.30-16.20
1.i.p.1.gr.
16.30-19.20
2.i.p.1.gr.
19.30-20.50
2.i.p.2.gr.
13.30-14.50
1.i.p.2.gr.
13.30-14.50
1.i.p.1.gr.
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-17.50
1.i.p.2.gr.
18.00-20.50
2.i.p.2.gr.
Bērnu orķestris Svetlana Šalajeva BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
418.t.
12.50- 13.20
1.i.p. 1.gr.
13.40-14.40
1.i.p. 2.gr.
+ akordeona spēle BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
418.t.
15.00 -16.00 1.i.p.1.gr.
16.05-17.45  2.i.p.1.gr.
17.50-18.50 1.i.p.1.gr.
09.40-11.40 1.i.p.1.gr.
11.45-14.45 2.i.p.1.gr.
Mūzika Elīna Stāmure BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
417.t., 304.t.
9.00-9.30
1.i.p. 1.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 2.gr.
9.00-9.30
1.i.p. 1.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 2.gr.

 

Добавить комментарий