Dejas

DEJAS

programma pedagoga vārds, uzvārds vieta PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” Diāna Gorska
Koncertmeistars
Māris Ivanovs
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
318.t.
15.30-16.50
3.i.p. 1.gr.
17.00-18.20
1.i.p. 1.gr.
18.30-19.50
1.i.p. 2.gr.
15.30-17.30
3.i.p. 1.gr.
17.30-18.50
2.i.p. 1.gr.
19.00-20.20 3.i.p.2.gr.
20.20-21.40 3.i.p.2.gr.
17.00-18.20 1.i.p.1.gr.
18.40-20.00 1.i.p.2.gr.
15.30-17.30
3.i.p. 1.gr.
17.40-19.00
2.i.p. 1.gr.
19.10-21.10
3.i.p. 2.gr.
10.00-12.00
3.i.p. 2.gr.
12.10-13.30
2.i.p. 1.gr.
vai koncerts saskaņā ar plānu
Horeogrāfija Diāna Gorska BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
318.t.
13.40-15.00
1.i.p.1.gr.
Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” Marina Dumberga BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
402.t.
15.30-16.50
3.i.p. 2.gr.
16.50-18.10
2.i.p. 1.gr.
18.20-20.20
3.i.p. 1.gr.
15.30-16.50
3.i.p. 2.gr.
16.50-18.10
2.i.p. 1.gr.
18.20-19.40 1.i.p.1.gr.
19.40-21.00 3.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p. 2.gr.
16.55-18.15
2.i.p. 1.gr.
18.20-19.40
1.i.p. 1.gr.
19.45-21.05
3.i.p. 1.gr.
10.00-12.00
3.i.p.  1.gr.
vai koncerts saskaņā ar plānu
Horeogrāfija Marina Dumberga BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
402.t.
20.25-21.45
1.i.p.3.gr.
21.05-21.45  1.i.p.3.gr. 19.55-21.15
1.i.p. 4.gr.
12.05-13.25
1.i.p. 1.gr.
13.30-14.55
1.i.p. 2.gr.
0.stāvs 18.30-19.50
1.i.p. 4.gr.
Hip-hop deju studija „New Skill” Oļesja Kišinska BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
402.t.
15.30-16.50
1.p. 1.gr.
17.00-18.20
2.i.p. 1.gr.
18.30-19.50
2.i.p. 2.gr.
17.00-18.20
2 i.p. 1.gr.
18.30-19.50
2.i.p. 2.gr.
12.00-13.20
1.i.p. 1.gr.
13.30-14.50
2.i.p. 1.gr.
15.00-16.20
2.i.p. 2.gr.
16.30-17.50
1.i.p. 2.gr.
BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
0.stāvs
18.00-19.20 1.i.p. 2.gr. vai koncerts saskaņā ar plānu
Mūsdienu deju grupa „Okey” Inguna Cakule BJC «Daugmale»
Jēkabpils iela 19a
318.t.
18.10-19.30
1.i.p.1.gr.
19.35-21.35
2.i.p.1.gr.
201.t 18.10-19.30
1.i.p.1.gr.
19.35-21.35
2.i.p.1.gr.
Eksotisko deju studija „Lala” Tatjana Bakšutova BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
baleta zāle
18.05-19.25
2.i.p.1.gr.
19.30-20.50
3.i.p.1.gr.
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. 17.50-19.10
2.i.p.1.gr.
19.15-20.35
3.i.p.1.gr.
17.00-18.20 1.i.p.1.gr.
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
18.05-19.25
2.i.p.1.gr.
19.30-20.50
3.i.p.1.gr.
10.30-11.50
3.i.p.1.i.p.
Horeogrāfija Tatjana Bakšutova BJC «Daugmale»
Aglonas iela 39
baleta zāle
15.30-16.50
2.i.p.1.gr.
17.00-18.00
1.i.p.1.gr.
15.30-16.50
2.i.p.1.gr.
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.00-18.00
1.i.p.1.gr.
BJC «Daugmale»
Aviācijas iela 15
15.20-16.40
2.i.p.1.gr.
Deju kolektīvs „Akvarel” Jeļena Naumova Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
Vienības gatve 184
aerobikas zālē
15.20-16.40
3.i.p.1.gr.
16.45-18.05
2.i.p.2.gr.
14.30-15.50
2.i.p.1.gr.
15.55-17.15
3.i.p.1.gr.
17.20-18.40
3.i.p.2.gr.
16.45-18.05
2.i.p.2.g.
14.30-15.50
2.i.p.1.gr.
15.55-17.15
3.i.p.1.gr.
17.20-18.40
3.i.p.2.gr.
14.10-15.30
2.i.p.1.gr.
17.00-18.20
2.i.p.2.gr.
18.25-20.25
3.i.p.2.gr.
11.30-12.50
3.i.p.1.gr.
12.55-14.55
3.i.p.2.gr.
Deju kolektīvs „Akvarel” Jekaterina Mirončika Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
Vienības gatve 184
aerobikas zālē
18.45-19.45
1.i.p.1.gr.
15.20-16.40
1.i.p.2.gr.
18.45-19.45
1.i.p.1.gr.
15.35-16.55
1.i.p.2.gr.

 

Добавить комментарий